Cyfrowy Bloger

Jak zarobić 100 zł dziennie przez Internet


Jest wiele powodów, dla których możesz potrzebować dodatkowej gotówki. Nie ma co ukrywać, że 100 zł dziennie znacznie przyczyniło by się do poprawy sytuacji materialnej w skali miesiąca. Tak więc niezależnie od tego, czy szukasz sposobów na zwiększenie zarobków, czy też pilnie potrzebujesz pieniędzy – ten artykuł jest dla Ciebie. Przedstawię w nim jak zarobić 100 złotych dziennie przez Internet.

Niektóre opcje z tej listy nie zaoferują natychmiastowego wynagrodzenia, jednak pokażą Ci drogę jaką możesz obrać aby zarabiać 100 zł dziennie i więcej w przyszłości. Trzeba wykorzystać w tym celu potencjał jaki daje nam Internet. Zarabianie w Internecie jest możliwe, potrzebujesz niszy i pomysłu w obrębie którego będziesz generować dodatkowy zarobek. Mam również nadzieję, że ten wpis pomoże Ci w podjęciu wyboru.

Zanim przedstawię Ci pomysły, zachęcam Cię do odbioru DARMOWEGO EBOOKA z najlepszymi pomysłami na dochodowego bloga

ebook-dochodowe pomysły na bloga

1. ZARABIANIE NA OFERTACH/PROMOCJACH BANKOWYCH

Jeśli chcesz dorobić od kilkuset do kilku tys. zł miesięcznie ta opcja będzie idealna dla Ciebie

Nie można przejść obojętnie wokół niektórych ofert bankowych, które płacą i dają bonusy za zwykłe założenie konta + wykonanie kilku prostych czynności.

Prosty przykład? VeloBank (były Getin bank) oferuje DARMOWE 600 ZŁ za założenie darmowego konta. Bonus jest wypłacany w postaci zwrotu 10% za twoje zakupy.

Zakupy robi każdy z nas – więc dobrze przy okazji przy tym zarabiać.

Zrób kilka prostych czynności i ciesz się 600 zł w postaci zwrotu 10% za każdą płatność kartą lub blikiem.

Czy to działa? oczywiście – sam przetestowałem i po 2 dniach pieniądze pojawiają się na koncie. Inni użytkownicy też sobie chwalą. Otrzymasz do 100 zł każdego miesiąca przez max 180 dni. Więc możesz łatwo zgarnąć 600 zł.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać 600 zł?

1# Otwórz VeloKonto, VeloSkarbonkę i wyraź zgody marketingowe – zrób to pod tym specjalnym linkiem do wniosku

2# Oczekuj na telefon konsultanta który potwierdzi dane i wyśle kuriera z umową do podpisania.

3# Płać kartą lub blik i odbieraj 10% zwrotu za płatność (aż do 600 zł – maksymalnej kwoty)

Oto jak działa dokładnie:

 1. Zwrot 10% za płatności kartą lub płatności BLIK z kodem (przelewy się nie liczą) będzie przyznawany przez 180 dni od daty otwarcia konta.
 2. Maksymalnie możesz zgarnąć 100zł w każdym z sześciu 30-sto dniowych cykli licząc od otwarcia konta.
 3. Zwrot otrzymasz na swoją VeloSkarbonkę w ciągu 2 dni od wykonania każdej płatności.

2. ZARABIANIE NA ANKIETACH

Ankiety to ciekawy pomysł na zarabianie w sieci. Polega na wykonywaniu różnych zadań, robionych z poziomu danego serwisu. Wspomniane wypełnianie ankiet ale i nie tylko. Inne zadania jakie należy wykonać to m.in instalacja gry i osiągnięcie danego poziomu czy używanie i ocena aplikacji.

W ciągu ostatnich 3 miesięcy na ankietach udało mi się zarobić ponad 1000 PLN – wkładając w to max kilka h dziennie, korzystając z różnych serwisów – można wyciągnąć jeszcze większą kwotę

zarabianie na ankietach

Jednym z najbardziej popularnych serwisów, który opisałem w osobny artykule jest Ysense. Gdzie można zarobić od kilku centów do kilku dolarów za jedno zadanie. Nie zarobisz tam 100 zł dziennie, natomiast jeśli połączysz ten serwis z innymi tego typu – to będziesz w stanie dorobić do pensji nawet kilkaset złotych miesięcznie. Ten serwis jest obowiązkową pozycją 🙂

Ysense - panel ankiet

3. Zarabianie na własnej stronie internetowej

Ten pomysł jest jednym z moich ulubionych, uważam że jest to jedna z najbardziej dochodowych możliwości. Jeśli zastanawiasz się jak zarobić 100 zł dziennie przez Internet – własna strona może dać Ci kilkukrotnie większe zarobki niż ta kwota. W pierwszej kolejności potrzebujesz domeny czyli nazwy swojej strony oraz miejsca na serwerze (hostingu) na którym będzie stała strona. Gdy będziesz mieć już skonfigurowaną witrynę, możesz zacząć myśleć np nad blogiem i treściami jakie będziesz dostarczać twoich czytelnikom.

Hostinger to jeden z najlepszych hostingów na świecie, oferują darmową domenę i ekspresową instalacje wordpressa. Zrobisz to tutaj bardzo szybkosć serwera odbije się na większej szansy na to, że pojawisz się szybciej wyżej w wyszukiwarce.

Przykładowe sposoby monetyzacji twojej strony lub bloga:

 • Wyświetlenia banerów

Poniżej umieściłem kalkulator który plus minus pokaże Ci ile potrzebujesz dziennych odsłon witryny, aby uzyskać dzienny zarobek na poziomie 100 zł. Aby wyświetlać banery na swojej witrynie, powinieneś zarejestrować się jako wydawca w Google Adsense. Umieszczą oni reklamy dopasowane do treści jakie czytają twoi użytkownicy i za każde kliknięcie w baner otrzymasz wynagrodzenie.

CPC (cost per click) zależne jest od niszy w której działasz, są nisze które potrafią wygenerować nawet kilka złotych za kliknięcie, na przykład przy produktach bankowych czy ubezpieczeniowych.

 • Zarabianie na afiliacji

Na afiliacji zarabiasz poprzez promowanie produktów lub usług innych firm. Rejestrujesz się na poszczególnej platformie i generujesz link partnerski który identyfikuje Cię jako osobę polecającą. W Internecie możesz polecać wszystko, zarówno produkty bankowe, kredyty, ubezpieczenia jak i produkty które na co dzień można kupić w sklepach internetowych.

Ceneo – tutaj możesz polecać produkty ze sklepów internetowych
SystemPartnerski – tutaj produkty bankowe i inne

Załóżmy, że polecasz produkt który jest warty 299 zł – prowizja afiliacyjna wynosi 20%.
Potrzebujesz dziennie 2 sprzedaży aby zarobić ponad 100 złotych dziennie przez Internet – czy jest to do wykonania? jak najbardziej 🙂

 • Własny produkt – Ebook

Jak zarobić 100 zł dziennie przez Internet na publikacji ebooka?

Mając stronę internetową możesz stworzyć własny produkt cyfrowy i sprzedawać go użytkownikom, którzy stale odwiedzają twojego bloga. Jest to również dobra metoda na zarabianie pasywne. Ebook może być treścią premium, w której chcesz podzielić się swoją wiedzą z użytkownikami.


4. ZARABIANIE 100 ZŁ DZIENNIE ZA POMOCĄ DIGITAL MARKETINGU

Jak zarobić 100 zł dziennie w Internecie
zrodlo:jetposting.com

Digital marketing jest powiązany ze wszystkimi firmami które oferują usługi marketingowe online. Oczywiście, nie musisz mieć firmy zatrudniających ludzi, aby to robić. Możesz być freelancerem i zarabiać na zleceniach. Cały czas powstają nowe firmy internetowe, którym zależy na jak wysokich pozycjach w Google, czy jak najlepszej widoczności w mediach społecznościowych.

Świadcząc usługi, możesz zarabiać jednorazowo, za wykonaną pracę – lub też możesz pracować z klientami w sposób ciągły. Zależy to od rodzaju pracy jaki będziesz wykonywać. Świadcząc usługi z zakresu marketingu cyfrowego – zarabiasz na poniższych usługach:

 • SEO: regularne publikowanie zoptymalizowanych pod wyszukiwarkę wpisów, dostosowywanie obrazów i ich tytułów, tworzenie kategorii i tekstów zapleczowych. Wszystko to jest potrzebne, aby firmy dotarły do jak największego grona użytkowników. Jeśli jesteś w stanie wykonywać takie usługi, zarabianie 100 zł dziennie nie będzie problemem.

 • Zarządzanie profilami mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok, Linkedin): Jest na to teraz duży popyt, każda szanująca się firma zdaje sobie sprawę z tego, że trzeba tworzyć systematycznie treści, aby tworzyć relacje ze swoimi odbiorcami. Trzeba też wiedzieć, w jaki sposób to robić aby posty miały jak największe zaangażowanie. Wpływa to na zwiększenie świadomości danej marki i finalnie wpływa to na jej rentowność.

 • Płatne kampanie PPC: płatne działania potrafią od razu przynieść firmie przychody, więc zainteresowanie reklamami jest ogromne – czy to Facebook czy Google, zleceń na tego typu usługi nie brakuje. Jeśli jesteś dobrym specjalistą – zarobisz znacznie więcej niż 100 zł dziennie.

 • Copywriting: Jeśli masz lekkie pióro to możesz świadczyć usługi oparte na pisaniu artykułów dla blogów, małych firm czy sklepów e-commerce.

5. ZARABIANIE 100 ZŁ DZIENNIE JAKO FREELANCER


Freelancer to inaczej wolny strzelec – osoba która wykonuje prace na własny rachunek. W Internecie jest wiele serwisów oferujących pracę dla freelancerów.

Ten punkt trochę mi się pokrywa z informacjami poniżej, natomiast można tutaj dorzucić całą masę innych usług które możesz wykonywać w zamian za wynagrodzenie. Poniżej pokażę Wam ogromną listę nisz w których możesz zarabiać jako freelancer na stałych zleceniach.

Zlecenia znajdziesz na:

 • Facebook grupy
 • oferia.pl
 • useme.eu
 • fiverr
 • upwork
 • freelancer.com
 • etsy
 • guru
Jak zarobić 100 zł dziennie przez Internet - nisze freelancer
Jak zarobić 100 zł dziennie przez Internet - nisze freelancer 2
Jak zarobić 100 zł dziennie przez Internet - nisze freelancer 3

Jak widzisz, jest w czym wybierać a jest to tylko częściowa lista usług jakie możesz wykonywać jako freelancer dla innych firm.


6. ZARABIANIE 100 ZŁ DZIENNIE NA SPRZEDAŻY PRODUKTÓW CYFROWYCH

Chcąc zarabiać 100 zł dziennie w Internecie – kursy online to kolejna opcja warta rozważenia.  Sprzedając produkt cyfrowy, twój klient składania zamówienie, a następnie uzyskuję dostęp do treści cyfrowych na swoim komputerze, tablecie lub smartfonie.

Przykładem produktu cyfrowego może być e-book lub przewodnik, który tłumaczy jak coś zrobić. Może być to forma instrukcji, prezentacji czy video na którym omawiasz dany temat. Być może jesteś specjalistą w wąskiej dziedzinie i chciałbyś się z nią podzielić

Narzędzia, które będą potrzebne do stworzenia własnego kursu:

 • WordPress – platforma umożliwiająca stworzenie własnej strony na której umieścisz kursy
 • Strona internetowa wraz z hostingiemBLUEHOSTtutaj dostaniesz jeden z lepszych hostingów pod WordPressa
 • Kamerka
 • Mikrofon
 • Dotpay – operator płatności
 • Getresponse – obsługa listy mailingowej
 • Screen Recorder Pro – program do nagrywania ekranu komputera

Wtyczki do WordPressa:

 • WP Idea – tworzenie systemu sprzedażowego wraz z automatyzacją
 • OptimizePress   – wtyczka posiadająca kreator stron WWW

7. DROPSHIPPING

Dropshipping to model biznesowy, w którym sprzedajesz produkty których nie masz fizycznie na stanie. Dogadujesz się z hurtownikiem lub producentem i umieszczasz na swojej stronie ofertę produktów. Dostawca zajmuje się wysyłką do twojego klienta.

Narzędzia, które pomogą Ci rozwinąć twój biznes w tym modelu:

 • Hosting i domena
 • Baselinker: narzędzie do automatyzacji sprzedaży
 • Tradewatch: analiza trendów sprzedaży na allegro
 • Google Trends
 • Woocommerce – wtyczka dla sklepu do WordPressa

Dropshipping jest coraz bardziej popularną metodą zarabiania, ponieważ ma niski próg wejścia. Nie trzeba dużego nakładu inwestycji, aby rozpocząć swoją przygodę z handlem. Dobrze jest jednak wiedzieć, w jaki sposób prowadzić marketing, aby szybko pojawiła się sprzedaż.


8. KANAŁ NA YOUTUBE

Twój kanał na YouTube potrzebuje 1000 subskrybentów, aby można było włączyć monetyzacje – czyli zarabianie z reklam. Tworząc ciekawe filmy, zachowując systematykę – będziesz na dobrej drodze do stworzenia pasywnego dochodu, który spokojnie będzie w stanie generować 100 zł zarobku dziennie.

Im więcej wyświetleń uzyskają stworzone przez Ciebie filmy, tym więcej pieniędzy zarobisz. Weźmy teraz przykład z jednego z kanałów historycznych. Według narzędzia Social Blade – kanał obecnie zarabia od 2 do 31 tysięcy dolarów miesięcznie – myślę, że spokojnie jest to powyżej 15k$ biorąc pod uwagę obecną liczbę wyświetleń w miesiącu + dynamikę wzrostu.

Tworząc kanał na Youtube nie trzeba pokazywać twarzy, istnieje wiele zarabiających kanałów – które oparte są na zbiorze innych materiałów publikowanych w sieci – np, śmieszne filmiki, zwierzęta, dzieci.

źródło: Social Blade

9. WIRTUALNY ASYSTENT

Wirtualni asystenci to coraz częściej pożądani pracownicy na rynku firm internetowych. Możesz zostać asystentem dla dowolnej firmy z całego świata.

Zazwyczaj, jest to udzielanie pomocy przy wsparciu administracyjnym przy użyciu różnych narzędzi internetowych. Może być to np. planowanie postów w mediach społecznościowych, ustawianie dziennego harmonogramu, aktualizacja plików z zestawieniem danych itd. Jest cała masa różnych rzeczy które można wykonywać.

Gdzie znaleźć zlecenia? Według mnie, najlepiej szukać ofert na zagranicznych rynkach – ponieważ możesz zarabiać w ieuro/usd i będzie to bardziej korzystne finansowo. Największym tego typu serwisem jest Upwork – jeden z największych serwisów dla wolnych strzelców. Zlecenia których możesz się podjąć, pojawiają się tam co kilka sekund.

W tym artykule opisałem szerzej program Upwork – jak wygląda rejestracja, pozyskiwanie zleceń itd. Jeśli interesuje Cię ten temat, to zajrzyj.


Podsumowanie

W tym artykule opisałem najlepsze według mnie metody na zarabianie 100 zł dziennie w Internecie. Nie jest to kwota, którą ciężko zarobić w obecnych czasach, gdzie branża internetowa rozwija się bardzo dynamicznie. Myślę, że bez większych problemów wybierzesz metodę idealnie dopasowaną do twoich umiejętności. Daj znać w komentarzu, która opcja jest dla Ciebie najlepsza!

Powodzenia

Sprawdź również artykuł w którym opisuję jak zarobić 1000 zł dziennie

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *