Cyfrowy Bloger

Ysense Poradnik

Ysense (wcześniej Clixsense) to jedna z najbardziej popularnych aplikacji pozwalających zarabiać na ankietach. Wypłaca użytkownikom środki już od 7 lat. W tej recenzji opiszę w jaki sposób działa witryna, kto może do niej dołączyć, czy jest bezpieczna, legalna i opłacalna. Zapraszam do lektury

Ysense jak działa?

Ysense oferuje różnorodne możliwości generowania dodatkowego zarobku w Internecie. Głównie, są to ankiety, za których wykonanie otrzymacie wynagrodzenie. Czasami pojawiają się zlecenia oparte na instalacji gry i zdobyciu danego poziomu za odblokowanie środków. Marki przeprowadzają ankiety wśród konsumentów, pozyskiwane informacje są dla nich bardzo cenne, dlatego dzielą się wynagrodzeniem. Ysense działa tutaj jako pośrednik między Wami a zewnętrznymi firmami zlecającymi wykonanie ankiet.

Powyżej pokazałem Wam okno rejestracyjne, cały proces przebiega bardzo szybko – uzupełniamy maila i hasło, następnie aktywujemy konto linkiem weryfikacyjnym. 

Po rejestracji będziecie mieć dostęp do wszystkich metod zarabiania – pojawią się aktualne ankiety wraz z podglądem wynagrodzenia.

Wykonując zadania, będziecie zarabiać od kilku centów do kilku dolarów za jedną prawidłowo wypełnioną ankietę. Po zarobieniu 3 dolarów jest możliwa realizacja wypłaty na wybraną kartę podarunkową. Gdy uda się Wam uzbierać 10 USD lub więcej, możecie skorzystać z procesora płatniczego i wypłacić środki przez Paypal.

Sam korzystam z Ysense i mogę potwierdzić że wypłaty są realizowane i zazwyczaj dochodzą w przeciągu maksymalnie 48h


Czy Ysense jest legalny?

Tak, platforma Ysense jest legalna. Firma Prodege jest jedną z największych firm oferujących nagrody za różnego rodzaju akcje lub ankiety.

Czasami zdarza się, że pojedynczy użytkownicy napotkali się z trudnościami z przedłużającymi się płatnościami czy nieuzasadnionym usuwaniem kont.

Warto zajrzeć też na grupy na Facebooku gdzie użytkownicy dzielą się swoimi przemyśleniami czy wrzucają zdjęcia z realizowanych wypłat.

https://www.facebook.com/groups/149019745807319

Firma w jasny sposób określa w jaki sposób wykorzystują i udostępniają twoje dane. Pod względem twoich danych prywatnych firma jest bezpieczna. Jednak trzeba uważać na różnego rodzaju przekierowania do firm zewnętrznych, gdzie polityka prywatności może być już inna. Pamiętaj , że Ysense to serwis w którym dzielisz się różnego rodzaju informacjami w ankietach, więc zapobiegawczo dobrze abyś korzystał z dodatkowego, tylko przeznaczonego do tego celu adresu e-mail wraz z nowym hasłem, którego nie używasz nigdzie indziej.

 • Polityka prywatności: Tutaj 
 • Warunki użytkowania: Tutaj 


Jakie są wymagania, aby zarejestrować się w Ysense

 • Wiek: 13 lat dla osób mieszkających w USA lub 16 lat gdziekolwiek indziej
 • Urządzenie: dostęp do Internetu, możliwość korzystania z aplikacji IOS i Android
 • Konto Paypal do wypłat środków wzkazane 🙂

Ile można zarobić na ySense

Tak na prawdę ciężko powiedzieć ile można zarobić na ySense. Dużo zależy od tego ile czasu poświęcisz na poszukiwanie ankiet oraz jakie masz szczęście, gdyż czasami trafiają się perełki za kilka dolarów.

Ile można zarobić na Ysense

Obserwując grupę i patrząc na statystyki wypłat z Ysense – można zarobić miesięcznie pomiędzy 20-30$ czyli około 85 – 130 zł. Dlatego nie można oczekiwać, że będzie to praca pełnoetatowa. Jest to jeden z dostępnych serwisów. Stron z ankietami jest więcej, a łącząc je ze sobą jesteście w stanie wypracować dodatkowe kilkaset złotych miesięcznie

Sposoby zarabiania na ySense

Wyróżnić możemy 4 główne metody zarabiania na ySense, poniżej przedstawiam listę zaczynając od tych z największym potencjałem zarobkowym

 • Ankiety

Serwis w głównej mierze opiera się na zarabianiu pieniędzy na ankietach. Zanim jednak będziecie mogli zarabiać na ySense należy wcześniej wypełnić ankietę dotyczącą waszego profilu. System musi wiedzieć, jakiego rodzaju sondaże Wam wyświetlać.

Ysense - panel ankiet

Ankiety możliwe do uzupełnienia wyświetlają się w głównym panelu. Każda sonda zawiera nazwę ankiety, unikalny numer ID, szacunkowy czas wypełnienia oraz kwotę zarobku.

Ankiety powinniście wypełniać należycie, gdyż system wychwyci nielogicznie uzupełniane pytania, a wtedy już prosta droga do ograniczenia wyświetlania ankiet i finalnie do blokady konta. Platforma ma swój mechanizm sprawdzania jakości i oceniają czy odpowiedzi są spójne.

Czasami pojawiają się pytania sprawdzające Waszą uwagę, jeśli nie odpowiecie dobrze to ankieta może zostać anulowana i nie otrzymacie środków z danej sesji.

 • Oferty

Na platformie pojawiają się różnego rodzaju oferty dzięki którym możecie zarobić na różnego rodzaju akcjach.

 • np. zapisanie się na listę newslettera
 • rejestracja w systemie darmowej lub płatnej subskrypcji
 • instalacja lub zagranie w grę dopóki nie osiągniesz jakiegoś poziomu
Ysense poradnik - oferty
Widok ofert na ySense

z własnego doświadczenia powiem Wam, że zarobki ze zdjęcia mogą kusić, jednak często jest tak, że wyrzuca różnego rodzaju błędy przez co wynagrodzenie nie zostaje naliczone. Warto jednak próbować, bo zdarza się, że zagramy w jakąś grę i otrzymamy naliczenie rzędu 10-25$

 • Afiliacja – zarabianie na polecaniu

Na ySense możecie również zarabiać na afiliacji – czyli na polecaniu nowych osób.

 • Prowizja rejestracyjna: otrzymasz wynagrodzenie za każde polecenie nowego użytkownika (od 0,10 do 0,30 USD) od czego zależy ta kwota? od kraju w którym zarejestruje się dana osoba. 0,30 USD przysługuję jeśli twoje polecenie pochodzi z krajów wyższego poziomu. Dobra wiadomość jest taka, że Polska się zalicza do tych krajów.
 • Kiedy osoba polecona zarobi pierwsze 5 USD – otrzymacie premie 2 USD
 • Prowizja za aktywne działanie: tutaj można zarobić 20% za każdą ankietę lub ofertę którą zrobi osoba polecona. Jest to podstawowa wartość. Gdy uda Wam się zdobyć co najmniej 100 aktywnych poleconych – wasza prowizja wzrośnie do 30%.

Jak wypłacić środki z ySense?

Możecie skorzystać z kilku metod wypłat, dla użytkowników z naszego kraju – dostępne są karty podarunkowe lub bezpośrednie wypłaty na procesory płatnicze. Dla naszych rodaków polecam korzystanie ze skrilla i paypala. Nie ma tam stosunkowo wysokich progów wypłat, a środki można w dalszej kolejności przesłać na konto bankowe.

Podsumowanie

Mam nadzieję, że ta recenzja ySense okazała się dla Was przydatna i pomoże Wam w podjęciu decyzji o rejestracji. Nie ulega wątpliwości, że serwis ten jest jednym z najbardziej popularnych tego typu serwisów. Jeśli więc chcecie dorobić przysłowiowe “kilka złotych” każdego miesiąca – to możecie zacząć działać.

Categories

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *