Cyfrowy Bloger

Coinstore Opinie | Recenzja | Informacje o opłatach i prowizjach

Coinstore to giełda kryptowalut, która zadebiutowała na rynku stosunkowo niedawno – bo w 2020 roku. Platforma jest zarejestrowana w Singapurze i oferuje swoje usługi na całym świecie. Koncentruje się przede wszystkim na ofercie handlu kryptowalutami. Zapraszam Was do artykułu w którym przedstawię recenzje tej platformy.

 

Giełda obsługuje dużą liczbę aktywów o niskiej kapitalizacji rynkowej – dając szansę traderom, którzy lubią eksperymentować z mniej popularnymi produktami. Posiada w swojej ofercie oczywiście i te najbardziej popularne waluty:

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Tether (USDT), Uniswap (UNI), SushiSwap (SUSHI), Polygon (MATIC), Polkaot (DOT),

Najbardziej popularne pary na których odbywa się handel

ETH / USDT, TRX / USDT, BTC / USDT, UNI / USDT, LINK / USDT, DOGE / USDT, MATIC / USDT, SAND / USDT, DOT / USDT, BNB / USDT, AXS / USDT, KSM / USDT, FTM / USDT, DYDX / USDT, XRP / USDT, ADA / USDT, ICP / USDT, LTC / USDT, ETC / USDT, FIL / USDT, EOS / USDT, BCH / USDT, LUNA / USDT, SOL

Z tego co można się dowiedzieć od zespołu, osoby tworzące Coinstore – pracowały wcześniej przy takich projektach jak Coinbase, FTX, Binance. Jednym z głównych celów na które stawia firma jest zapewnienie bezpiecznego i płynnego środowiska do handlu. Na chwile obecną giełda posiada ponad 100 tysięcy użytkowników i liczba ta stale rośnie. Jest to stosunkowo duży napływ ludzi, biorąc pod uwagę krótki okres działalności.

 

Przydatne linki dotyczące kryptowalut na blogu:
Jaki portfel do Ethereum (lista 4 bezpiecznych portfeli)
Gdzie kupić kryptowaluty / przegląd najlepszych giełd
Jak zarabiać na kryptowalutach

 

Coinstore opinie i recenzja

Coinstore jest również dostępny w aplikacji mobilnej, gdzie zebrał dobrą średnią ocen 4.8 i ponad 100 tys. pobrań.

Coinstore opinie - aplikacja

Aplikacja ma wysoką ocenę zarówno na Androidzie jak i na IOS. Czytając Coinstore Opinie można zauważyć, że użytkownikom podoba się interfejs aplikacji i muszę sam przyznać, że jest bardzo intuicyjny i nawet osoba początkująca powinna szybko przyswoić obsługę apki.

Rejestracja jest ekspresowa i odbywa się za pomocą podania maila i hasła, następnie należy uzupełnić kod weryfikacyjny który przychodzi na maila.

Alternatywnie można zarejestrować się za pomocą telefonu komórkowego. Należy podać swój numer kierunkowy na stronie rejestracji, a następnie wpisać numer swojego konta komórkowego. W dalszej kolejności wystarczy kliknąć „Wyślij kod weryfikacyjny”, a kod weryfikacyjny zostanie automatycznie wysłany na telefon. Wtedy będzie możliwe ustanowienie hasła do swojego konta i rejestracja.

 

COINSTORE – REJESTRACJA

 

Plusy i minusy giełdy Coinstore

PLUSYMINUSY
  
Duży wybór kryptowalut dostępnych na rynkach SPOT I FUTURES.Brak obsługi waluty fiducjarnej
Aplikacja dla użytkowników mobilnych oferuje sporo ciekawych funkcjiGiełda jest nowa i ciężko będzie jej konkurować z takimi jak Binance czy Bybit
Licencja Payment Services ActMniejsza płynność w porównaniu do innych, wiekdzych giełd.
Coinstore ma trzygwiazdkowy wynik cyberbezpieczeństwa od Cer.live. 
  

Użytkowanie platformy

Interfejs użytkownika niczym nie odbiega od najbardziej popularnych giełd na świecie. Tak się prezentuje widok na handel SPOT – w którym można dokonywać zakupu aktywów. Z poziomu górnego widoku możemy przejść również do opcji futures.

Po prawej stronie można przeklikać się do zakładki Asset – w tym miejscu dostępne są wszystkie nasze zasoby dostępne na giełdzie.

Na stronie głównej dostępny jest widok najbardziej popularnych w danym momencie par handlowych, po środku zobaczyć możemy okna zachęcające do wzięcia udziału w różnych akcjach. Coinstore robi dużo akcji marketingowych, w których możecie wziąć udział. Do zgarnięcia są różne ciekawe nagrody.

Jak wyglądają opłaty transakcyjne na Coinstore?

Giełda pobiera opłatę w wysokości 0,2% od każdej transakcji na spot markecie. W przypadku rynków futures – tworzący zlecenie płacą 0,025$ ,a przyjmujący 0,06%

Giełda posiada również limity wypłat z giełdy – to ile można wypłacić zależy od stopnia weryfikacji KYC którą przeszliśmy. Tożsamość zweryfikować można, ale nie ma takiego przymusu.

Coinstore posiada dwupoziomowy KYC składający się z podstawowego KYC oraz zaawansowanego KYC

Kwestie bezpieczeństwa

Aby poprawić bezpieczeństwo trzymanych środków na giełdzie. Coinstore daje nam możliwość ustawienia uwierzytelniania dwuskładnikowego, które zapewnia dodatkową warstwę ochrony poza hasłem – można skorzystać z aplikacji takiej jak Google authenticator.

Jeśli chodzi o zabezpieczenie kryptowalut użytkowników, Coinstore twierdzi, że przechowuje 70% kryptowalut w portfelach zewnętrznych. Właściciele przekonują również, że używają szyfrowania AES-256 do zabezpieczania portfeli i kluczy prywatnych.

 

 

 

Zastrzeżenie:

 

Categories

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *